fbpx

Svar logoSVAR

Firma SVAR (dawniej: Euro Diagnostica) stale się rozwija aby jeszcze lepiej wspierać diagnozowanie, prognozowanie, monitorowanie i leczenie chorób autoimmunologicznych i innych pokrewnych.

SVAR

W lipcu 2014 r. firma podpisała umowę z firmą Biomonitor - liderem w teranostyce oraz w spersonalizowanej medycynie.

Wspólnie z Biomonitor, SVAR zapewnia gamę produktów takich jak zestawy ELISA, OEM oraz niestandardowych zestawów laboratoryjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb wymagającego laboratorium.

Wynaleziony przez SVAR i światowej sławy badaczy test anti-ccp2 to złoty standard w diagnostyce reumatoidalnego zapalenia stawów.

 

Czy wiesz że...

SVAR po szwedzku znaczy odpowiedź.

 

SVAR - zaufany dostawca firm farmaceutycznych

Światło w rozwoju leków!

Poznaj opartą na komórkach technologię genu reporterowego iLite®, zmodyfikowaną i zaadaptowaną do zastosowań podczas całego procesu opracowywania leków, a także do monitorowania leków biologicznych.

 

+Więcej o iLite®

 

 

Zestawy do diagnostyki chorób autoimmunologicznych z certyfikatem CE IVD

SVAR jeden z producentów, którego jesteśmy dystrybutorem to światowy lider w diagnozowaniu Reumatoidalnego Zapalenia Stawów ang. Rheumatoid Arthritis (RA), na które cierpi procent populacji świata.

CCPlus® IMMUNOSCAN zawierający test anti-CCP i anti-CCP2, to złoty standard w diagnozie przeciwciał IgG w Cyclic Citrullinated Peptides (CCP) rekomendowany przez EULAR.

 

+Więcej o zestawach do diagnostyki chorób autoimmunologicznych