fbpx

mybiosource logoMyBioSource Inc.

MyBioSource jest producentem najwyższej jakości odczynników laboratoryjnych w najlepszych cenach.

 MyBioSource została założona w Vancouver przez trzech entuzjastów nauki, którzy byli zafascynowani możliwością dostarczania najlepszych odczynników na całym świecie.

Razem stworzyli wizjonerskie przedsiębiorstwo, które jest znane jako MyBioSource.

Warto dodać, że jest to producent odczynników laboratoryjnych który specjalizuje się w dostarczaniu:

+ przeciwciał monoklonalnych,

+ poliklonalnych,

+ rekombinowanych białek,

+ zestawów ELISA.

brain

MyBioSource - indywidualne specjalne zamówienia 

Firma MyBioSource posiada potencjał do produkcji zestawów do testów ELISA (ELISA kit) do wykrywania szerokiego wachlarza obiektów badawczych i gatunków.

 

Jeżeli nie potrafi Pan/-i odnaleźć obiektu badawczego i/lub gatunku, który Pana/Panią interesuje [na liście naszych produktów], wówczas prosimy o przesłanie swojego zapytania, a może uda nam się go przygotować dla Ciebie!

 

Możliwa jest produkcja zestawu ELISA pod indywidualne zamówienie klienta; zestawy możemy projektować i produkować wg specyfikacji użytkownika.

 

MyBioSource

dostarcza zarówno seryjnie produkowane jak i indywidualnie opracowywane zestawy do testów immunoenzymatycznych (ELISA) wykrywających szereg antygenów, białek i peptydów, w tym EGF, VEGF oraz różne cytokiny.

 

Nasz obszerny katalog produktów prezentuje zestawy do testu ELISA (ELISA kit), które można wykorzystać do badania różnorodnych szlaków metabolicznych oraz stanów patologicznych, takich jak rak, szlak transdukcji sygnału insuliny czy stres oksydacyjny.

 

Firma MyBioSource sprzedaje tysiące zestawów do testu ELISA, wchodzących w reakcję z próbkami ludzkimi, mysimi, szczurzymi, krowimi, króliczymi, kurzymi, świńskimi, małpimi, kozimi, owczymi, psimi oraz pochodzącymi od świnki morskiej.

 wielblad

Posiadamy w ofercie również wiele innych zestawów do testu ELISA, które można stosować w przypadku próbek rzadziej testowanych rodzajów i gatunków królestwa roślin i zwierząt, np. koni, ryb, kotów, chomików, osłów, kaczek, gołębi, wielbłądów, gęsi czy roślin.

 

Większość naszych zestawów do testu ELISA jest przeznaczonych do szerokiej gamy typów próbek, w tym surowicy, osocza, homogenatów tkankowych, jak również lizatów z hodowli komórkowych i supernatantów [cieczy sklarowanych nad osadem].

 

Firma MyBioSource prowadzi sprzedaż wysokiej jakości zestawów do testów ELISA (ELISA kit) w rozsądnych cenach.MBS9141941 TD2

 

Koszt naszych zestawów do testów ELISA jest porównywalny z cenami oferowanymi przez innych wiodących producentów, takich jak Sigma czy R&D Systems.

 

Ponadto nasze zestawy są składane dopiero wówczas, gdy klient złoży zamówienie.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ten sposób zapewniamy świeżość wszystkich odczynników oraz przedłużamy okres ważności produktu.

 

 

Grafika: zestaw RT-qPCR MBS9141941 na tle konkurencji.