fbpx

 

logo

CYGNUS TECHNOLOGIES (Maravai LifeSciences) to rozwiązania dla  biotechnologii i biofarmaceutyki.

Cygnus Technologies, LLC. to amerykańska firma, która dostarcza branży biotechnologicznej i biofarmaceutycznej produkty i metody analityczne mające na celu przyspieszenie fazy badań i rozwoju oraz poprawę jakości, czystości i bezpieczeństwa wytwarzanych przez nich biofarmaceutyków.

Nasze produkty przyspieszają rozwój i optymalizację procesów, skracają czas wprowadzania na rynek, obniżają koszty badań i rozwoju oraz obniżają koszty kontroli jakości.

Jako eksperci zajmujący się wysoce czułą technologią analityczną immunodetekcji do zastosowań biotechnologicznych, nasze produkty i usługi są od ponad 25 lat wdrażane przez praktycznie wszystkie duże firmy biofarmaceutyczne.

 

 

Odkryj i zbadaj produkt firmy CYGNUS TECHNOLOGIES (Maravai LifeSciences) zawierający PicoGreen®. - unikatową metodę detekcji.

Zestawy do wykrywania DNA komórek CYGNUS wykorzystują barwnik wiążący DNA PicoGreen® i zawierają odczynniki do ekstrakcji DNA i kalibratory DNA specyficzne dla linii komórkowej.

Zestawy do amplifikacji PCR zawierają odczynniki do ekstrakcji DNA, kalibratory DNA i walidowane specyficzne startery, które są kompatybilne z Twoim systemem PCR.

 

Korzystaj z następujących funkcji zestawów detekcyjnych DNA komórek CYGNUS:

+ Wysoka wydajność: 96 dołkowy system, który ułatwia szybkie procedowanie bez konieczności żonglowania poszczególnymi probówkami,

+ Efektywny odczynnik: odzyskiwanie DNA przy <1 pg / ml i nie zakłóca wykrywania w dół lub testów PCR,

+ Wygoda: 96 głębokich dołków zwiększa wydajność, minimalizując czas oczekiwania,

+ Prędkość: Wykonaj 96 indywidualnych ekstrakcji w czasie poniżej 90 minut,

+ Kalibratory odpowiednie dla linii komórkowych: poprawiają dokładność wykrywania komórek oraz szczegółowość,

+ Powtarzalność wyników: Przenieś procedury do innych laboratoriów, uzyskując spójne wyniki,

+ Testy niestandardowe:

Pozwól nam opracować i zakwalifikować zestaw DNA szczątkowej komórki gospodarza specyficznej dla Twojego układu ekspresyjnego.

 

PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE ZESTAWY:

 

+ Human Host Cell DNA Detection Kit in Tubes (D160T)

+ Human Host Cell DNA Detection Kit in Wells (D160W)