fbpx

 

immunogenilustracja04Wakacyjna oferta certyfikowanego DSMO (CE 0482, Medical Device Directive 93/42/EE).

Zamów bezpłatne próbki. Wakacyjna oferta - specjalne ceny na pojemność: 10 ml, 50 ml, 70 ml

Kod promocyjny: VACAY/2018

immunogenilustracja03miniOferowane przez nas DMSO produkowane jest przez niemiecką firmę WAK-Chemie, która jest obecnie liderem w dostarczaniu najwyższej jakości DMSO (także w połączeniu z dextranem) na rynku europejskim, co zostało potwierdzone uzyskaniem Certificate of Conformity przez MEDCERT® oraz zarejestrowaniem jako produkt medyczny zgodnie z Dyrektywą 93/42/EEC (CE), który posiada wiele zastosowań w szczególności jest używany do krioprezerwacji.

Jak działa DMSO?

Dimetylosulfotlenek został wynaleziony w XIX wieku w Niemczech jako produkt uboczny podczas produkcji papieru.

DMSO posiada silne właściwości rozpuszczające, antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Dimetylosulfotlenek jest to związek niezastąpiony w medycynie, gdzie jest wykorzystywany do przechowywania narządów w transplantacji.

DMSO posiada właściwości obniżające temperaturę przy czym nie zamarza w przeciwieństwie do wody. Zabezpiecza organ, a co ważne nie uszkadza jego tkanek. Jest silnym przeciwutleniaczem, który często jest wykorzystywany w lekach o konsystencjach maści oraz żelu. DMSO znakomicie wchłania się w warstwy skóry oraz w głąb tkanek, nie powodując żadnych uszkodzeń.

DMSO jest obiecujące w walce z chorobami nowotworowymi.

DMSO poprawia przenikanie substancji chemioterapeutycznych w najbardziej niedostępne zakamarki organizmu, gdzie mogą się skrywać komórki rakowe. Zastosowanie lecznicze DMSO zależy od stężenia dobieranego do zwalczenia danej dolegliwości. Najczęściej jest stosowany w postaci płynnego roztworu wodnego 70- 90 % na zewnętrzne warstwy skóry oraz w żelach o różnych stężeniach.

Właściwości DMSO:

Przeciwbólowe oraz przeciwzapalne
Poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego
Hamuje stany zapalne oraz zmniejsza obrzęki spowodowane urazami mechanicznymi
Posiada działanie bakteriobójcze, zwalcza grzyby oraz wirusy.
DMSO stosuję się w schorzeniach: uszkodzenia kręgosłupa, artretyzm, choroby psychiczne, nowotwory, włókniaki, guzy mózgu, demencja starcza, choroba Parkinsona, siniaki, stłuczenia i zwichnięcia.

Zamów bezpłatne próbki już dziś!